Машинна вишивка на кепках

Вишивка на кепках, в порівнянні, наприклад, з вишивкою на щільно натягнутому і добре зафіксованому в пяльцах шматку тканини, набагато складніше завдання і має ряд особливостей і навіть складнощів. Складність обумовлена в першу чергу тим, що область на якій потрібно нанести вишивку опукла, сама кепка фіксується тільки в області козирка. Можна сказати, що кепка вишивається практично навісу. І якщо лобова частина кепки НЕ продубльована щільним дублюючим матеріалом, тканина виробу зміщується в процесі вишивки. Таке зміщення призводить до порушення логотипу, утворення складок і заломів тканини.

У кожного вишивального підприємства є свої секрети і ідеї як боротися з таким зміщенням. Тут важлива кожна деталь. Остаточне рішення про технології вишивки приймається тільки після вишивки зразків саме на кепці замовника. Не один раз нам доводилося додатково дублювати лоб кепки для досягнення якості вишивки.

Найчастіше в роботу до нас потрапляють кепки популярних брендів рекламної текстильної продукції. Тому наш досвід дозволяє передбачити з якими складнощами ми можемо зіткнутися при вишивці логотипу.

Вишивка дрібних букв на кепці вимагає додаткових зміцнюючих шарів всередині літери. Кепки часто шиються з рельєфною пухкої тканини і буква «провалюється» в тканину.