Махрові банні халати з логотипом.

Махрові банні халати – один з видів виробів, які часто потрапляють до нас на вишивку. Причина цього в тому, що махровий халат – презентабельний шикарний подарунок. Також кожен готель, готель, фітнес центр, спа-салон, піклуючись про свою репутацію, обов’язково вишивають логотип на халатах. Звичайно, через дорожнечу цього виробу, у нас не буває тисячних тиражів халатів. Але тиражі 100 -200 штук не рідкість.

Основне місце вишивки-це груди халата. Сама програма вишивки нічим не відрізняється від програми вишивки на махровому рушнику. Однак вартість вишивки на халаті трохи вище. Причина цього – складність роботи з халатом. Один співробітник вишиваючи халати, за зміну вишиває набагато менше халатів, ніж, наприклад, рушників. Після вшивки халат необхідно скласти по швах. Це вимагає часу. Також складніше постановка в п’яльця.

велюровий халат
халати на замовлення
халати з логотипом
халати з логотипом

Які халати ми пропонуємо.

Ми пропонуємо два види халатів. Один вид – махрові банні халати білого кольору, 100% бавовна. Виробництво Туреччина.

Також ми пропонуємо махрові халати з махрової тканини преміум якості – махра велюр. З лицьового боку ця тканина нагадує оксамит. Такі халати є різних кольорів: темно синій, бордовий, рожевий, сірий, білий.

Наш проект з халатами з іменною вишивкою: https://embrohome.com.ua/ua/