3Д вишивка, об’ємна вишивка на тканині, кепках.

Дуже ефектний спосіб виділити логотип або просто прикрасити виріб-3Д вишивка або об’ємна вишивка. Вишитий таким методом логотип значно виступає над поверхнею виробу. Ефект обсягу досягається завдяки використанню спеціального спіненого матеріалу Puffy, який знаходиться «всередині» вишивки. 3Д вишивка особливо затребувана на бейсболках і кепках, дизайнерському одязі. Однак не кожен логотип можна виконати у такий спосіб. Тонкі, дрібні деталі з ефектом 3Д вишити неможливо.

Процес вишивки логотипу з використанням Puffy, більш трудомісткий, ніж звичайна вишивка. Програма вишивки розробляється особливим чином. В процесі вишивки спеціальний матеріал Puffy поміщається на виріб, а потім перекривається стібками вишивки. Щоб перекрити повністю матеріал, вишивку потрібно робити щільною, в кілька шарів, для досягнення гарної перфорації матеріалу по краю вишивки та повного перекриття Puffy. Надлишки матеріалу просто відриваються. Велика кількість стібків, додатковий матеріал і як наслідок-об’ємна вишивка значно дорожче, ніж звичайна. При замовленні вишивки на кепках, ми просимо надати додаткову кепку для відпрацювання логотипу. Не завжди логотип виходить красиво з першого разу. Справа не в нашої професійністі– кожна тканина, кожен виріб, кожен логотип вимагає особливого підхіду. Вишивку будь-якого логотипу ми відпрацьовуємо спочатку на чернетку. Тканин у нас більш ніж достатньо, але якщо Ви хочете побачити як буде виглядати логотип саме на вашому кольорі тканини, ми просимо надати шматочок матеріалу для тренування.

Нижче ви можете детально розглянути, як виглядає об’ємна вишивка. Також є відео, яке точно показує весь процес виробництва.

 

Як замовити:

  1. Для замовлення потрібен логотип у векторних форматах (.eps, .pdf, .ai, .svg). Шрифти повинні бути переведені в криві. Вказати точний розмір.
  2. Вибрати колір плівки і тип (гладка або флокірована)
  3. Визначитися з виробом, на який буде наноситися плівка – Ви можете принести з собою або вибрати з нашого каталогу, якщо це кепки, футболки, халати, сумки, подушки або рушники.
  4. Визначити кількість виробів.
  5. Зв’язатися з нами будь-яким зручним для вас способом – телефон, WhatsApp, Viber, Telegram, Facebook, e-mail або форма зворотного зв’язку і чат. Ми обговоримо макет, матеріали, терміни, тираж і сформуємо ціну.
  6. Умови оплати та доставки дивіться в розділі “Оплата і доставка”