Байкерські нашивки, шеврони.

Байкерів часто можна побачити в куртках з яскравими нашивками. Нерідко нашивки використовуються в декоративних цілях. Але якщо байкер є учасником байкерського клубу, то нашивки на його куртці є носієм інформації про назву клубу, країни, міста заснування клубу. Зазвичай комплект нашивок для байкерського клубу складається з трьох наспинний нашивок: верхній рокер з назвою клубу, нижній рокер із зазначенням країни клубу і центральний рокер. Спереду на жилетку нашивається іменний шеврон і інші нашивки відповідно до стандартів прийнятих в клубі.

Любителі мотоциклів, які не входять ні до якої байкерської спільноти, використовують нашивки як декор, вибирають символи, які підходять духу захоплення.

Детально про символи та значеннях байкерської символіки можна дізнатися на спеціалізованих сайтах. Ми ж можемо запропонувати якісне виконання вишитого шеврона. Ми знаємо, як дбайливо ставляться байкери до символіки свого клубу. Вимоги до виготовлення нашивки її зносостійкості дуже високі. Виготовлення байкерської нашивки дорогий вид робіт. В середньому одна наспинна нашивка вишивається не менше трьох годин. Наспинний шеврон має багато деталей, велику кількість кольорів. Тому виготовлення програми для вишивки шеврони займає чимало часу. 

Шеврони, які представлені нижче, можна купити в готовому вигляді. Можна купити, внісши деякі зміни. Всі зображення взяті з вільних джерел. Тому у нас можна купити круті нашивки.

Ми не розбираємося в байкерської символіці і може наша колекція не відображає байкерський дух, але ми розбираємося в вишивці. Тому, замовивши нашивки у нас, ви дійсно отримаєте шеврон найкращої якості. Якщо Вам необхідно виготовити шеврон або нашивку саме Вашого клубу, ми з радістю виконаємо таке замовлення. Тільки обов’язково надішліть зображення в форматі .eps. Такий формат дозволить виготовити замовлення швидко і отримати найвищу якість.

нашивки для байкерів на замовлення
Нашивка з текстом на замовлення, 110 грн за шт.
шеврони байкерськи
Шеврон з текстом на спинку куртки 175 грн за 2 шт, 95 грн 1 шт.
байкерськи нашивки
Нашивка на спинку куртки вовк, 695 грн за 1 шт (великий 30см)
іменна нашивка
Іменна нашивка, 75 грн за шт.
вишиті патчі купити
Вишитий патч вовк 470 грн
байкерські нашивки на замовлення
Байкерська нашивка з вашим текстом 550 грн
замовити байкерські нашивки
Нашивка з черепом 550 грн
вишиті байкерські нашивки
Нашивка на спину 390 грн