Цей розділ нашого сайту присвячений байкерівським нашивкам. Ми виділили цілий розділ сайту саме для байкерських нашивок, так як це особливо складний вид робіт, але і особливо захоплюючий. В середньому байкерський шеврон на спину вишивається 3 години. Зазвичай в таких шевронах дуже багато стібків, тому і вишивка і розробка програми для вишивки вимагають часу.

Вимоги до якості шеврони, щільності заповнення стібками, якості ниток дуже високі. Адже байкерський шеврон це символ клубу. Вишитий байкерський шеврон або нашивка в порівнянні з вишивкою логотипу дорогий вид робіт.

Шеврони, які представлені нижче можна купити в готовому вигляді. Можна купити внісши деякі зміни. Всі зображення взяті з вільних джерел. Тому у нас можна купити круті нашивки.

Ми не розбираємося в байкерської символіці і може наша колекція не відображає байкерський дух, але ми розбираємося в вишивці. Тому замовивши нашивки у нас ви дійсно отримаєте шеврон найкращої якості. Якщо Вам необхідно виготовити шеврон або нашивку саме Вашого клубу, ми з радістю виконаємо таке замовлення. Тільки обов’язково надішліть зображення в форматі .eps. Такий формат дозволить виготовити замовлення швидко і отримати найвищу якість.

вишиті патчі купити
Вишитий патч волк 470 грн
круті нашивки
Вишита нашивка байкерська 420 грн
вишиті байкерські нашивки
Нашивка на спину 390 грн
байкерські нашивки
Байкерська нашивка 670 грн
байкерські нашивки на замовлення
Байкерська нашивка з вашим текстом 550 грн
замовити байкерські нашивки
Байкерська нашивка 550 грн