Блог

Нитки для вишивки.

Наскільки важлива якість ниток в промислової вишивці.

Намотані котушки вишивальних ниток будь-якого виробника виглядають заворожуюче. Яскраві, насичені кольори, нитка, що переливається та виграє під променем світла, з рівним відблиском. Вартість котушки ниток різних виробників може відрізнятись в 3 рази! В умовах великих тиражів, коли ціни мінімальні, та великої конкуренції економія на нитках – виправданий крок. Проте ми продовжуємо вишивати німецькими нитками Gunold.

Основні характеристики ниток виявляються в процесі роботи та експлуатації вишивки. Наприклад, такий фактор, як частота обривності. Адже якщо нитка часто рветься, доводиться знижувати швидкість роботи вишивальної машини, машина часто зупиняється. Як наслідок – зниження продуктивності. Після обриву нитки та зупинки нитки вишивку потрібно повернути на декілька стібків назад, щоб перекрити ділянку з обривом. Перекрита ділянка виглядає більш щільною і вся вишивка виглядає нерівномірною. Так, ми проводили експерименти: ставили на одну голову німецькі нитки, на другу – нитки китайського виробництва. Китайська нитка обривається значно частіше!

Також легко перевірити зовнішній вигляд вишивки, виконаної різними нитками, після прання. Нерідко нитки неперевіреного постачальника линяли. Також до нас попадали неодноразово вишивки конкурентів після багаторазового прання. Вишивка виглядала блякло, кольори – тьмяні.

Часто ми отримуємо замовлення на вишивку на білих виробах. Прання виробу передбачає хімічну обробку або хлорування. Наклеїти наліпку «прання при температурі не вище сорока градусів» та «не піддавати відбілюванню з хлором» – не варіант. В таких випадках необхідно використовувати тільки поліестерову нитку. Така нитка стійка до дії хлормістких речовин.

          Для нас якість ниток – найважливіший аргумент на користь роботи саме з нитками GUNOLD.

          Є ще один фактор вибору постачальника, якій не впливає на якість вишивки, проте дуже впливає на якість постачальника вишивальних послуг. Адже нас обирають не тільки за якість. Вже не таємниця, що клієнтам необхідне вирішення завдання. Рішення завдання оперативно. Клієнтів не хвилює, чи спали ви, чи ні, були нитки на складі, чи ні, скінчились нитки, чи ні. Головне – дотримання термінів. Тому для нас при виборі постачальника ключовим був людяний та людський підхід до роботи. А саме: повний склад ниток, відвантаження в будь-який час (звісно, ми стараємося не порушувати особисті межі). Наявність практично всіх кольорів на складі постачальника. Нитки мають термін придатності. Тому незатребувані кольори немає резону зберігати на виробництві. Проте, при необхідності, будь-який колір ниток оперативно доставляється нам зі складу постачальника.

Читати далі

Термодрук логотипів

Ut ornare lectus sit amet est. Integer quis auctor elit sed vulputate. Dolor sit amet consectetur adipiscing elit ut aliquam purus. Vel quam elementum pulvinar etiam non quam. Amet nulla…

Читати далі