Кепки і бейсболки з логотипом

Однією з умов якісної вишивки логотипу на кепці на замовлення є щільна лобова частина кепки. При вишивці кепка фіксується тільки в області козирка. Частина кепки, де робиться вишивки залишається навісу. Саме тому кепка повинна бути добре продубльована. Кожен логотип індивідуальний. Тому перед запуском тиражу обов’язково вишити пробний зразок.

Ми працюємо тільки з провідними європейськими виробниками одягу. Один з них – coFEE. Компанія coFEE (Чехія) з’явилася в 2001 році і відразу зарекомендувала себе як виробник якісних бейсболок для реклами завдяки відмінному зовнішньому вигляду і експлуатаційних характеристик. Вся продукція coFEE відповідає екологічним нормам Європейського союзу.

Ми продаємо кепки тільки за умови вишивки або друку логотипу у нас.

Мінімальний тираж приймається в роботу – 10 кепок одного артикулу.

 

Ми працюємо тільки з провідними європейськими виробниками одягу. Один з них – coFEE.

Компанія coFEE (Чехія) з’явилася в 2001 році і відразу зарекомендувала себе як виробник якісних бейсболок для реклами завдяки відмінному зовнішньому вигляду і експлуатаційним  характеристикам.

Уся продукція coFEE, а це ще в’язані шапки, шарфи і бандани, відповідає екологічним нормам Європейського союзу.

Кепка HEAVY-1926

Виробник: coFEE (Чехія)

Кепка HEAVY.
Щільна бавовна з начосом, на дотик – оксамитова поверхня. 6 панелей.Для регулювання розміру використовується мідна пряжка типу «люкс», ламіновані передні панелі. 

Характеристики:
Вид нанесення: вишивка, термодрук (термоперенос)
Рекомендований розмір нанесення: 60 х 100 мм
Категорія: Унісекс
Розмір: Дорослий
Кольори: чорний, жовтий, темно-синій, яскраво-зелений, синій, білий, морський, червоний, бежевий, темно-зелений, бордовий, шоколадний, сірий.

З деталями замовлення можна ознайомитися в розділі “Як зробити замовлення”