Вишивка шевронів, нашивок, патчів.

Розташовані ззовні одягу на грудях і рукавах вишиті вироби з текстилю називаються шевронами. Вони призначені для можливості виділити власника, вказуючи на його приналежність до певної групи. Вперше шеврони з’явилися на формі у підрозділів, що належать до державних силових структур. На сьогодні дані вироби широко застосовуються в різних областях. Так, наприклад, вони використовуються при пошитті форми для школярів, бо свідчить про те, що учень проходить навчання в певному навчальному закладі.

Багато комерційніх компаній, замовляючи шеврони логотипу, прикрашають ними форму співробітників, що працюють в офісі. Це виглядає дуже презентабельно, тим самим підвищуючи престиж бренду. Для учасників спортивних команд також використовуються шеврони, нашиті на форму. Завзяті вболівальники із задоволенням розміщують вишиті шеврони, виконані з текстилю, щоб продемонструвати свою прихильність улюбленій команді.

Вишивка шевронів  як спосіб ідентифікації людини. Сучасні різноманітні шеврони можуть набувати художньої та естетичної цінності, підкреслюючи індивідуальність свого власника і демонструючи його погляд на життя. Унікальні шеврони є елементом фірмового стилю, сприяючи просуванню бренду, а також підкреслюючи престиж компанії і піднімаючи корпоративний дух співробітників.

В армії для ідентифікації роду військ використовуються іменні вишиті шеврони. Також вони є у працівників охоронних служб і присутні на формі представників служб державної безпеки. В цьому випадку за допомогою особливого плетіння вишиваються ініціали та прізвище. Розміщується шеврон на грудях власника, щоб кожен, хто звертається до нього, зміг побачити ПІБ людини. Відмінною особливістю таких виробів є їхні високі характеристики міцності, тому що вони повинні бути придатні для щоденного використання і частого машинного прання без втрати товарного вигляду.

Вишивка нашивок для презентабельності і привабливості. Сучасні нашивки все частіше використовуються для підкреслення статусності і брендовості речей. Завдяки їм людина набуває індивідуальність і виділяється з численного натовпу.

Побачити нашивки можна на сьогоднішній день на:
• предметах побуту і текстильних аксесуарах
• повсякденному одязі і спортивній формі
• клатчах, сумках і рюкзаках

Яскравим різнобарвним нашивкам властиво надавати звичайним речам оригінальність і стильний вигляд. Для виготовлення цих виробів використовуються зносостійкі матеріали, які здатні зберігати свій первозданний вигляд тривалий час. Дотримання субординації в армії – це основа ратної справи, тому пришита на рівні нагрудної кишені нашивка застосовується, перш за все, як знак відмінності, який свідчить про звання. Нашивки присутні в армії як на повсякденному військової одязі, так і на парадному.

Дуже популярні нашивки в байкерському середовищі. Тут їх основною функцією є можливість продемонструвати бунтарський дух і приналежність до певного байкерському клубу, вказуючи на статус її власника. Вони можуть бути виконані у вигляді різноманітних незвичайних предметів і мати ромбоподібну, трикутну або круглу форму, що дозволяє дізнатися унікальної інформації про її власника. Багато байкерів віддають перевагу нашивці-абревіатурі, що приховує довгу фразу, яка є життєвим девізом байкера.

Вишивка патчів – модний тренд сучасностіУ давні часи патчі асоціювалися тільки з жебраками, прикриваючи діри на одязі і засвідчуючи про низький статус її власника. Перекочувавши з одягу жебраків патчі, завдяки кращим дизайнерам і стилістам сучасності, трансформувалися в модний бренд, ставши невід’ємною частиною багатьох дизайнерських колекцій. Таким чином світ моди знову підштовхує творців одягу до нових творчих поривів, надаючи можливість модницям і модникам підкреслити за допомогою патчів свою індивідуальність. Надихаючі яскраві всілякі патчі знову в тренді: зірочки, сердечка, червоні губи, тварини, квіточки і нотки.Особливістю цих милих виробів є їхня універсальність. Нашивний малюнок-прикраса відмінно поєднується з будь-яким стильовим рішенням не тільки в одязі з деніму, але і здатний створювати виграшні комбінації з іншими видами одягу.

За допомогою різноманітних оригінальних патчів, розташованих у будь-якому місці предмета гардероба, досить легко прикрасити свій одяг, підкреслюючи свою яскраву індивідуальність. Серед молоді, яка бажає продемонструвати унікальність своїх речей, особливу популярність придбав спосіб прикраси кросівок патчами.