Комп’ютерна (машинна) вишивка.

Напевно, найпреміальнішим способом нанесення зображення на тканину є комп’ютерна вишивка. Інша її назва – машинна вишивка прямо вказує на використання вишивальних машин. 
Перевагою такого виду є, безсумнівно, якість – стежки ідеального розміру покривають область, зазначену в макеті.
Спектр використання вишивки описати важко – це і іменні халати, тапочки, так і все різноманіття корпоративного одягу: кепки, футболки, куртки, жилетки, халати; – і подарунків: рушники, подушки, сумки. Тобто вишивати можна будь-текстильний виріб і навіть шкіру!
На результат роботи впливають як правило кілька чинників – професіоналізм працівника, клас устаткування і якість матеріалів.

Ми можемо похвалитися високим рівнем всіх трьох факторів!

Професіоналізм. Компанія «Іннетте» працює з комп’ютерною вишивкою з 2003 року, за цей час ми отримали величезний досвід з вишивкою на різних, у тому числі і «примхливих» матеріалах – шовку, шкірі, махровій тканині, а також з вишивкою металізованими нитками і вишивкою на швах.

Устаткування. Ми працюємо на високоточному японському обладнанні Tajima. Парк складається з шестиголовочної, чотирьохголовочної (SWF) і трьох одноголовочних вишивальних машин. Це дозволяє швидко виконувати як невеликі замовлення, пробні зразки, так і величезні тиражі.

Матеріали.

Жодна криза не змусила нас перейти на дешеві витратні матеріали. Ми вишиваємо тільки якісними німецькими нитками. Пару років тому виконали замовлення для готелю в Карпатах – вишивка на рушники. Цього року наш співробітник зупинився в цьому готелі. Машинна вишивка на рушниках, незважаючи на величезну кількість прань, не втратила яскравість! І таких прикладів не один!

Що ми пропонуємо

– Комп’ютерна вишивка на крої. Найпростіший спосіб, дозволяє легко і надійно закріпити тканину в п’яльцях
– Готові вироби з вишивкою – кепки з вишивкою логотипу, футболки з логотипом, махрові рушники з логотипом, сумки. Ви можете привезти свої вироби або вибрати у нас на сайті з каталогу.
– Машинна вишивка шевронів, нашивок, патчів. Це окремі вироби, які кріпляться на одяг за допомогою «липучки» (велкро), термоплівки або пришиваються. Швидкий спосіб, так як одночасно без переналагодження виготовляється велика кількість.

Як замовити

  1. Тираж замовлення від 10 штук, але якщо Вам потрібно вишити велике зображення, наприклад, на постільній білизні або скатертині, ми можемо виготовити і один екземпляр.
  2. Макети приймаються в векторному форматі (.eps, .pdf, .ai, .svg). Шрифти повинні бути переведені в криві.
  3. Зв’яжіться з нами будь-яким зручним для вас способом – телефон, WhatsApp, Viber, Telegram, Facebook, e-mail або форма зворотнього зв’язку і чат. Ми обговоримо макет, матеріали, терміни, тираж і сформуємо ціну.
  4. Умови оплати та доставки дивіться в розділі Оплата і доставка