Вишивка шевронів, нашивок, патчів.

Розташовані ззовні одягу на грудях і рукавах вишиті вироби з текстилю називаються шевронами. Вони призначені для можливості виділити власника, вказуючи на його приналежність до певної групи. Вперше шеврони з’явилися на формі у підрозділів, що належать до державних силових структур. На сьогодні дані вироби широко застосовуються в різних областях. Так, наприклад, вони використовуються при пошитті форми для школярів, бо свідчить про те, що учень проходить навчання в певному навчальному закладі.

Багато комерційніх компаній, замовляючи шеврони логотипу, прикрашають ними форму співробітників, що працюють в офісі. Це виглядає дуже презентабельно, тим самим підвищуючи престиж бренду. Для учасників спортивних команд також використовуються шеврони, нашиті на форму. Завзяті вболівальники із задоволенням розміщують вишиті шеврони, виконані з текстилю, щоб продемонструвати свою прихильність улюбленій команді.

Однак, Вікіпедія стверджує, що все, що не має V подібну форму, не є шевроном. В такому випадку, такі відзнаки можна називати нашивками. Назва вказує на виріб, який «нашивається» на що небудь.

Що ж таке патч? Саме слово походить від англійського patch – латка.

Поки вікіпедія не дала визначення цього новому слову. Наші замовники називають патчами просто прикольні, модні, цікаві нашивки. Такі нашивки використовуються скоріше не для того, що б вказати на свою приналежність до групи, а навпаки, вказати на свою індивідуальність, на своє хобі або захоплення: музичним гуртом, видом спорту, серіалом.

Подивіться, будь ласка, які нашивки ми вишиваємо. Всі фото збільшуються!

Увага! Ми дуже бережемо нашу працю. Всі фото зроблені у нас і фото реальних наших робіт. Ми зберігаємо вихідні фото. Не порушуйте авторські права і не копіюйте наші фотографії.

Вишивка шевронів  як спосіб ідентифікації людини. Сучасні різноманітні шеврони можуть набувати художньої та естетичної цінності, підкреслюючи індивідуальність свого власника і демонструючи його погляд на життя. Унікальні шеврони є елементом фірмового стилю, сприяючи просуванню бренду, а також підкреслюючи престиж компанії і піднімаючи корпоративний дух співробітників.

В армії для ідентифікації роду військ використовуються іменні вишиті шеврони. Також вони є у працівників охоронних служб і присутні на формі представників служб державної безпеки. В цьому випадку за допомогою особливого плетіння вишиваються ініціали та прізвище. Розміщується шеврон на грудях власника, щоб кожен, хто звертається до нього, зміг побачити ПІБ людини. Відмінною особливістю таких виробів є їхні високі характеристики міцності, тому що вони повинні бути придатні для щоденного використання і частого машинного прання без втрати товарного вигляду.

Вишивка нашивок для презентабельності і привабливості. Сучасні нашивки все частіше використовуються для підкреслення статусності і брендовості речей. Завдяки їм людина набуває індивідуальність і виділяється з численного натовпу.

Побачити нашивки можна на сьогоднішній день на:
• предметах побуту і текстильних аксесуарах
• повсякденному одязі і спортивній формі
• клатчах, сумках і рюкзаках

Яскравим різнобарвним нашивкам властиво надавати звичайним речам оригінальність і стильний вигляд. Для виготовлення цих виробів використовуються зносостійкі матеріали, які здатні зберігати свій первозданний вигляд тривалий час. Дотримання субординації в армії – це основа ратної справи, тому пришита на рівні нагрудної кишені нашивка застосовується, перш за все, як знак відмінності, який свідчить про звання. Нашивки присутні в армії як на повсякденному військової одязі, так і на парадному.

Дуже популярні нашивки в байкерському середовищі. Тут їх основною функцією є можливість продемонструвати бунтарський дух і приналежність до певного байкерському клубу, вказуючи на статус її власника. Вони можуть бути виконані у вигляді різноманітних незвичайних предметів і мати ромбоподібну, трикутну або круглу форму, що дозволяє дізнатися унікальної інформації про її власника. Багато байкерів віддають перевагу нашивці-абревіатурі, що приховує довгу фразу, яка є життєвим девізом байкера.

Вишивка патчів – модний тренд сучасностіУ давні часи патчі асоціювалися тільки з жебраками, прикриваючи діри на одязі і засвідчуючи про низький статус її власника. Перекочувавши з одягу жебраків патчі, завдяки кращим дизайнерам і стилістам сучасності, трансформувалися в модний бренд, ставши невід’ємною частиною багатьох дизайнерських колекцій. Таким чином світ моди знову підштовхує творців одягу до нових творчих поривів, надаючи можливість модницям і модникам підкреслити за допомогою патчів свою індивідуальність. Надихаючі яскраві всілякі патчі знову в тренді: зірочки, сердечка, червоні губи, тварини, квіточки і нотки.Особливістю цих милих виробів є їхня універсальність. Нашивний малюнок-прикраса відмінно поєднується з будь-яким стильовим рішенням не тільки в одязі з деніму, але і здатний створювати виграшні комбінації з іншими видами одягу.

За допомогою різноманітних оригінальних патчів, розташованих у будь-якому місці предмета гардероба, досить легко прикрасити свій одяг, підкреслюючи свою яскраву індивідуальність. Серед молоді, яка бажає продемонструвати унікальність своїх речей, особливу популярність придбав спосіб прикраси кросівок патчами.

Ще більше нашіх робіт у галереї: ГАЛЕРЕЯ