Рушники з вишитим логотипом

В нашому асортименті продукції для нанесення логотипів представлені рушники. М’який пухнастий рушник з вишитим логотипом компанії буде довго виконувати одну із задач рекламної кампанії – «нагадування». Таке ненав’язливе нагадування про бренд лояльному покупцю – відмінний рекламний хід. Адже махровий рушник з вишитим логотипом – це практичний подарунок з будь-якого приводу і без приводу. Вишитий логотип на рушнику готелю – це та родзинка, знак солідності і престижу. Покажіть клієнту, що ви з увагою ставитеся до кожної дрібниці.

І тут важливе завдання. Забезпечити довгу службу логотипу на рушнику. Подбати про те, щоб логотип на рушнику служив так само довго як і сам рушник. Вишитий логотип на рушнику повинен не втратити яскравість, чіткість після багаторазового прання. Тому кожна компанія, бренд з увагою ставляться до свого логотипу – адже це обличчя компанії.

Про те, щоб логотип компанії на рушнику був вишитий якісно, подбаємо ми. Адже в роботі ми використовуємо тільки кращі витратні матеріали: це нитки, флізелін, водорозчинні плівки, які необхідні при вишивці на махрових виробах.В

заказать полотенце с логотипом
нанесение логотипа на полотенце
Полотенце с вышивкой
Вышивка на махровом полотенце

Ключем до відмінних рекламних продуктів і корпоративних подарунків є практичність і унікальність. Так, рушники з вишивкою логотипу вашої компанії допоможуть виділити її на тлі інших. Рушники з логотипом ідеально підходять для ряду галузей промисловості, вони використовуються щодня, вони надзвичайно довговічні і роблять подарунки незабутніми.

Якщо ви або ваші клієнти працюєте в галузі спортивних товарів, у спортивних школах і клубах, ваша рекламна кампанія не може залишитися непоміченою із замовними вишитими логотипами на рушниках. Ви можете рекламувати свій фітнес-центр рушниками з вишивкою логотипу. Крім того, у нас ви можете замовити рушники з вишивкою логотипу вашого готелю. Це можуть бути лазневі рушники і рушники для рук. Замовивши рушник з вишитим логотипом, ви можете зробити прекрасний подарунок вашим клієнтам, подарувавши такі рушники любителям пляжного відпочинку, наприклад. Крім того, бажаючи підтримати командний дух вашого підприємства, вишиті рушники будуть вельми до речі на спортивних заходах або корпоративних заходах на відкритому повітрі.

Вибираючи рушник в якості рекламного продукту вашої компанії варто звернути увагу на те, що рушники дозволяють робити вишивку різних розмірів, а це означає, що ваш логотип або повідомлення буде видно навіть здалеку. Можливості безмежні, і з нашим набором послуг ви обов’язково знайдете рушники для будь-яких потреб вашої рекламної кампанії. Розуміючи всі переваги фірмових рушників в якості маркетингового матеріалу, замовте рушники з вашим логотипом в Майстерні вишивки «Іннетте», і ваш бренд отримає широке визнання.

махрові рушники оптом
Рушники з логотипом замовити
Махровые полотенца оптом