Махрові рушники з вишитим логотипом на замовлення.

У нашому асортименті продукції для нанесення логотипів представлені рушники з вишитим логотипом на замовлення.

Мінімальне замовлення -10 виробів одного артикулу. Замовлення приймаються за умови вишивки логотипу на нашому виробництві. Рушники без логотипу не продаються.

Розміри махрових рушників, доступні для замовлення:
50 см * 90 см – для обличчя.

70 см * 140 см – банний рушник великого розміру.

Якість махрових рушників.

Щільність – 450 г / м і 500 г / м. Склад тканини 100% бавовна. Рушник має презентабельний зовнішній вигляд, м’який і пухнастий. Нижче ми постаралися на фотографії передати колірну гамму і зовнішній вигляд виробів.

В наявності завжди є білі рушники без бортика з двох сторін.

З досвіду роботи. 

Перед покупкою рушників краще замовити зразок рушники. Так як у різних виробників може бути вказана однакова щільність, але фактично рушники будуть відрізнятися. Як і навпаки-іноді рушники з щільністю 450 г / м не відрізняються від рушників 500 г / м. У всякому разі, людині з про стандартну чутливістю, визначити різницю неможливо)). Ми з радістю відправимо Вам зразок рушника і навіть вишиємо зразок Вашого логотипу.

 

На фотографіях можна побачити основну колірну гамму рушників. Зверніть, будь ласка, увагу, що передача кольору моніторів неточна. Рушники краще бачити. 

Ціна на махрові рушники з логотипом.

Для прорахунку вартості рушники з вишитим логотипом нам потрібна така інформація:

– логотип і його розмір. Цього достатньо для прорахунку кількості стібків в вишиваному логотипі. Зверніть увагу, що для якісної вишивки тексту мінімальна висота літери не менше 5 міліметрів.

Для прорахунку вартості досить будь-якого формату зображення. Але для розробки вишивальної програми потрібен логотип у векторі – формат .eps, .cdr, .ai. Іноді ми розробляємо програму вишивки по растровому зображенню (jpg, png) – але така послуга дорожче.

– кількість рушників та їх розмір. Вартість рушнику з вишитим логотипом також залежить від замовленої кількості. Мінімальний тираж – 10 штук.

– упаковка. Уточніть, чи потрібна одинична упаковка. Нерідко у нас замовляють рушники з логотипом і просять не пакувати. Так як рушник може входити до складу збірного подарунка і його пакують в фірмову упаковку. Ми ж пропонуємо звичайну поліпропіленову упаковку.

 Зразкові ціни на логотипи, вишиті на рушниках

 

рушники з вишитим логотипом
рушник з логотипом на замовлення
рушники з вишивкою логотипу
рушники оптом з логотипом

Розмір логотипу 18*10 см, рушник 70*140см, щільність 500 г/м

Розмір логотипу 25*4 см, рушник 70*140см, щільність 500 г/м

Розмір логотипу 12*4 см, рушник 70*140см, щільність 500 г/м

Розмір логотипу 20*13 см, рушник 70*140см, щільність 500 г/м

Наші завдання і якість вишивки.

Наше завдання – забезпечити довгу службу логотипу на рушнику. Подбати про те, що б логотип служив так само довго , як і сам виріб. Вишитий логотип на рушнику не повинен втратити яскравість, чіткість після багаторазового прання. Адже кожна компанія, бренд з трепетом ставляться до свого логотипу – адже це обличчя компанії. Фотографії нижче показують, що ми не боїмося навіть складних завдань. Особливо копітка робота-це аплікація мишеняти.

Рушники з вишитими логотипами, подарунковими написами. Причини популярності.

М’який пухнастий рушник з вишитим логотипом компанії буде довго виконувати одну з задач рекламної компанії – «нагадування». Також – це практичний подарунок з будь-якого приводу і без приводу.  На рушниках відмінно виглядає вишивка. Вишити не складе труднощів будь-який логотип. Велика площа вишивки.

Вишитий логотип на рушник готелю, спа- салону, фітнес центру-це та родзинка, знак солідності і престижу. Покажіть клієнту, що ви з трепетом ставитеся до кожної дрібниці.

Хто замовляє рушники з вишитим логотипом на замовлення.

– фітнес центри;
– спа салони, косметичні салони;
– заклади HoReCa;
– компанії різних сфер діяльності в якості подарунка.

Про те, щоб логотип компанії на рушнику був вишитий якісно, подбаємо ми. Адже в роботі ми використовуємо тільки кращі витратні матеріали: це нитки, флізелін, водорозчинні плівки, які необхідні при вишивці на махрових виробах.

Ключем до відмінних рекламних продуктів і корпоративних подарунків є практичність і унікальність. Так, рушники з вишивкою логотипу вашої компанії, допоможуть виділити її на тлі інших. Рушники з логотипом ідеально підходять в якості подарунка – вони використовуються щодня, вони надзвичайно довговічні і роблять подарунки незабутніми.

Якщо ви або ваші клієнти працюєте в сфері спортивних товарів, в спортивних школах і клубах, ваша рекламна кампанія не може залишитися непоміченою з вишитими на замовлення логотипами на рушниках. Ви можете рекламувати свій фітнес-центр рушниками з вишивкою логотипу. Крім того, у нас ви можете замовити рушники з вишивкою логотипу вашого готелю. Це можуть бути лазневі рушники і рушники для рук.

Вибираючи махровий рушник з вишитим логотипом на замовлення в якості рекламного продукту вашої компанії, варто звернути увагу на те, що рушники дозволяють робити вишивку різних розмірів, а це означає, що ваш логотип або повідомлення буде видно навіть здалеку. Можливості безмежні, і з нашим набором послуг ви обов’язково знайдете рушники для будь-яких потреб вашої рекламної кампанії. Розуміючи всі переваги фірмових рушників в якості маркетингового матеріалу, замовте рушники з вашим логотипом в Майстерні вишивки «Іннетте», і ваш бренд отримає широке визнання.