Махрові рушники з вишитим логотипом на замовлення.

У нашому асортименті продукції для нанесення логотипів представлені рушники з вишитим логотипом на замовлення.

Мінімальне замовлення -10 виробів одного артикулу. Замовлення приймаються за умови вишивки логотипу на нашому виробництві. Рушники без логотипу не продаються.

Розміри махрових рушників, доступні для замовлення:
50 см * 90 см – для обличчя.

70 см * 140 см – банний рушник великого розміру.

Якість махрових рушників.

Щільність – 450 г / м і 500 г / м. Склад тканини 100% бавовна. Рушник має презентабельний зовнішній вигляд, м’який і пухнастий. Нижче ми постаралися на фотографії передати колірну гамму і зовнішній вигляд виробів.

В наявності завжди є білі рушники без бортика з двох сторін.

З досвіду роботи. 

Перед покупкою рушників краще замовити зразок рушники. Так як у різних виробників може бути вказана однакова щільність, але фактично рушники будуть відрізнятися. Як і навпаки-іноді рушники з щільністю 450 г / м не відрізняються від рушників 500 г / м. У всякому разі, людині з про стандартну чутливістю, визначити різницю неможливо)). Ми з радістю відправимо Вам зразок рушника і навіть вишиємо зразок Вашого логотипу.

 

На фотографіях можна побачити основну колірну гамму рушників. Зверніть, будь ласка, увагу, що передача кольору моніторів неточна. Рушники краще бачити. 

Ціна на махрові рушники з логотипом.

Для прорахунку вартості рушники з вишитим логотипом нам потрібна така інформація:

Кількість стібків в вишитому логотипі. Цей підрахунок робимо ми самі, тому нам обов’язково потрібно бачити логотип, який призначений для вишивки на рушник. Зверніть увагу, що для якісної вишивки літер на рушнику, мінімальна висота літери повинна становити не менше 5 міліметрів. Також вкажіть, будь ласка, розмір логотипу.

Для прорахунку вартості досить будь-якого формату зображення. Але для розробки вишивальної програми потрібен логотип в векторі – формат eps. Нерідко, по растровому зображенню ми розробляємо програму вишивки-но така послуга дорожче.

Обов’язково повідомте кількість рушників, які планується придбати. Вартість рушнику з вишитим логотипом також залежить від кількості рушників.

Чи потрібна одинична упаковка. Уточнюйте цей нюанс, будь ласка. Нерідко у нас замовляють рушники з логотипом і просять не пакувати. Так як рушник може входити до складу збірного подарунка і його пакують в фірмову упаковку. Ми ж пропонуємо звичайну поліпропіленову упаковку для рушників.

Наші завдання і якість вишивки.

Наше завдання – забезпечити довгу службу логотипу на рушнику. Подбати про те, що б логотип служив так само довго , як і сам виріб. Вишитий логотип на рушнику не повинен втратити яскравість, чіткість після багаторазового прання. Адже кожна компанія, бренд з трепетом ставляться до свого логотипу – адже це обличчя компанії. Фотографії нижче показують, що ми не боїмося навіть складних завдань. Особливо копітка робота-це аплікація мишеняти.

Рушники з вишитими логотипами, подарунковими написами. Причини популярності.

М’який пухнастий рушник з вишитим логотипом компанії буде довго виконувати одну з задач рекламної компанії – «нагадування». Також – це практичний подарунок з будь-якого приводу і без приводу.  На рушниках відмінно виглядає вишивка. Вишити не складе труднощів будь-який логотип. Велика площа вишивки.

Вишитий логотип на рушник готелю, спа- салону, фітнес центру-це та родзинка, знак солідності і престижу. Покажіть клієнту, що ви з трепетом ставитеся до кожної дрібниці.

Хто замовляє рушники з вишитим логотипом на замовлення.

– фітнес центри;
– спа салони, косметичні салони;
– готініци, готелі;
-компанії різних сфер діяльності в якості подарунка.

Про те, що б логотип компанії на рушник був вишитий якісно, подбаємо ми. Адже в роботі ми використовуємо тільки кращі витратні матеріали: це нитки, флізелін, водорозчинні плівки, які необхідні при вишивці на махрових виробах.

Ключем до відмінних рекламних продуктів і корпоративних подарунків є практичність і унікальність. Так, рушники з вишивкою логотипу вашої компанії, допоможуть виділити її на тлі інших. Рушники з логотипом ідеально підходять в якості подарунка – вони використовуються щодня, вони надзвичайно довговічні і роблять подарунки незабутніми.

Якщо ви або ваші клієнти працюєте в сфері спортивних товарів, в спортивних школах і клубах, ваша рекламна кампанія не може залишитися непоміченою з вишитими на замовлення логотипами на рушниках. Ви можете рекламувати свій фітнес-центр рушниками з вишивкою логотипу. Крім того, у нас ви можете замовити рушники з вишивкою логотипу вашого готелю. Це можуть бути лазневі рушники і рушники для рук.

Вибираючи махровий рушник з вишитим логотипом на замовлення в якості рекламного продукту вашої компанії варто звернути увагу на те, що рушники дозволяють робити вишивку різних розмірів, а це означає, що ваш логотип або повідомлення буде видно навіть здалеку. Можливості безмежні, і з нашим набором послуг ви обов’язково знайдете рушники для будь-яких потреб вашої рекламної кампанії. Розуміючи всі переваги фірмових рушників в якості маркетингового матеріалу, замовте рушники з вашим логотипом в Майстерні вишивки «Іннетте», і ваш бренд отримає широке визнання.