Подушки з логотипом на замовлення

Наша майстерня вишивки «Іннетте» вже багато років виконує замовлення на вишивку логотипів компаній на текстильних виробах. Вишитий на текстилі логотип довгий час залишається найефективнішим і ефектним способом брендування рекламного текстилю. Найчастіше, наші клієнти вибирають для реклами своїх фірм і компаній вишивку логотипу на футболках, кепках або уніформі. Останнім часом особливою популярністю стали користуватися автомобільні або дорожні подушки. 

У нашій компанії ви можете замовити пошиття автомобільної подушки для відпочинку і подорожей. Крім того, ви можете замовити вишивку логотипу вашої компанії на дорожній подушці. Корпоративні подушки – це ефективна рекламна продукція, яка може стати прекрасним корпоративним подарунком.

Розроблена з використанням зручної дихаючої тканини, дорожня подушка створена для того, щоб зробити поїздку пасажирів більш комфортною і приємною. Завдяки міцному наповнювачу, подушка не деформується навіть після тривалого використання і повністю стійка до усадки. Ідеально підходить для підтримки шиї і спини, допомагає контролювати поставу і забезпечує більш комфортну поїздку. Для пошиття дорожньої подушки ми використовуємо м’яке покриття та внутрішній наповнювач, які зберігають тепло, що, в свою чергу, допомагає заспокоїти ниючі і напружені м’язи.

 

Включення вишитих автомобільних подушок в маркетинговий бюджет компанії – це розумне рішення. Використання подушок з логотипом компанії в маркетингових цілях розширює обізнаність про бренд, про компанію і послуги, які вона надає. Незалежно від того, чи є ви маленькою фірмою або великою компанією, замовивши вишивку логотипу свого підприємства на автомобільних подушках, ви придбаєте ефективну рекламну продукцію.

Наша компанія обладнана високотехнологічним устаткуванням. Це дозволяє нам виконувати замовлення з вишивки логотипів на текстилі в великих обсягах і в найкоротші терміни. Ми виконуємо обсяги в десятки тисяч штук. Надаючи повний комплекс послуг, ми забезпечуємо своїх клієнтів виробами з високоякісних матеріалів. Замовивши вишивку логотипу на автомобільних подушках, ви купуєте корпоративні подушки для своїх співробітників, для клієнтів вашої компанії. Крім того, такі подушки з вишивкою логотипу можуть стати прекрасними корпоративними подарунками, які зроблять ваш бренд упізнаваним і незабутнім.

Для замовлення подушок з вишивкою дивіться розділ “Як зробити замовлення

Наші роботи.