Текстиль для нанесення

Чи шукаєте ви постачальника рекламного одягу з повним набором послуг або партнера по оформленню іміджу вашого підприємства, компанія «Іннетте», створюючи корпоративну вишивку на текстилі, надасть послуги, необхідні для досягнення успіху вашої компанії.

Промислова вишивка логотипу компанії, як символу вашого бренду, може бути нанесена на будь-які текстильні вироби. Футболки та халати, фартухи і головні убори, рушники та серветки з вишитим логотипом на замовлення зроблять вашу компанію впізнаваною і такою, що запам’ятовується.

Багато компаній вважають за краще, щоб їх співробітники носили уніформу. Використання вишивки вашого логотипу на цих предметах одягу створить професійний імідж компанії і прищепить почуття гордості у ваших співробітників. Вони будуть відчувати себе командними гравцями, і, як стверджують фахівці, продуктивність в результаті, зазвичай збільшується.

Інвестуючи в рекламу компанії, варто подумати і про те, куди можуть піти ваші співробітники, повертаючись додому. У футболці або кепці з вишитим логотипом, вони будуть рекламувати вас в продуктовому магазині, на стадіоні або в кафе.

Крім того, ви можете запропонувати своїм клієнтам або партнерам по бізнесу унікальні подарунки з вишитим логотипом компанії. Футболки для заняття спортом або прогулянок, рушники для будинку, оригінальні кепки будуть відмінними подарунками, що демонструють вишитий логотип компанії.

Компанія «Іннетте», використовуючи новітнє обладнання, маючи висококваліфіковані кадри, близько п’ятнадцяти років займається створенням корпоративної вишивки в Києві для клієнтів столиці та інших міст. Найдосвідченіші оператори вишивки нашої майстерні здатні в найкоротші терміни створити для своїх клієнтів десятки тисяч текстильних виробів з вишитими логотипами вашого підприємства.

Таким чином, якщо ви задумаєтеся над місією вашої компанії, якщо для вас і вашої компанії важливий професійний і стильний імідж, ви зверніть увагу на те, що може запропонувати вам вишитий на замовлення текстиль. І ви будете вражені тією вигодою, яку отримає компанія, зробивши текстильну вишивку частиною реклами вашого бізнесу. А наша Майстерня вишивки «Іннетте» створить для вас унікальні високоякісні вироби, які не тільки додадуть яскраві фарби бренду клієнта, а створять неповторний імідж і впізнанність.