Термодрук логотипів.

Термодрук (термоперенос, трансферний друк) – перенесення зображення у вигляді аплікації з плівки на тканину. Зображення вирізається на плоттері, а потім притискається термопрессом до виробу при температурі 160 °С. Плівка буває з гладкою і з флокірованою поверхнею. Термодрук дозволяє надрукувати графічні зображення в один або кілька кольорів, і незамінна там, де потрібна хороша стійкість до прання, а тираж невеликий – від 1 шт, наприклад, при нанесенні логотипів на спецодяг. Але при цьому способі є кілька обмежень – розмір не більше 30х35 см (розмір термопресса), товщина вирізаних ліній не менше 1 мм, а використовуваний шрифт повинен бути в висоту більше 5 мм.

Ми використовуємо тільки італійську плівку торгової марки Siser, яка забезпечує високу якість нанесення і довговічну експлуатацію.

На вартість впливає, в першу чергу, розмір зображення і кількість кольорів. Нижче представлені приклади нанесення логотипів на текстильні вироби за допомогою термодруку.

Як замовити:

  1. Для замовлення потрібен логотип у векторних форматах (.eps, .pdf, .ai, .svg). Шрифти повинні бути переведені в криві. Вказати точний розмір.
  2. Вибрати колір плівки і тип (гладка або флокірована)
  3. Визначитися з виробом, на який буде наноситися плівка – Ви можете принести з собою або вибрати з нашого каталогу, якщо це кепки, футболки, халати, сумки, подушки або рушники.
  4. Визначити кількість виробів.
  5. Зв’язатися з нами будь-яким зручним для вас способом – телефон, WhatsApp, Viber, Telegram, Facebook, e-mail або форма зворотного зв’язку і чат. Ми обговоримо макет, матеріали, терміни, тираж і сформуємо ціну.
  6. Умови оплати та доставки дивіться в розділі “Оплата і доставка”