Машинна вишивка на готових виробах.

Кепки, футболки, рушники та сумки з вишивкою.

Корпоративні подарунки з вишитим логотипом завжди були одним з найбажаніших подарунків. Універсальним і тому найпоширенішим предметом є рушник з вишивкою. Брендований рушник може бути як подарунком, так і призначатися для використання клієнтами в салонах краси, готелях, ресторанах, підвищуючи при цьому статус закладу.

Ми наносимо логотип на рушники з будь-якої тканини – як махрової (бавовна) так і флісової (поліестер). Набирає популярність ще один вид подарунка – це екосумки з бавовняної тканини. Невисока вартість виробу, простота нанесення і екологічність використання дають змогу припускати, що цей тренд буде набирати силу.

Що стосується корпоративного одягу – 80% замовлень – це футболки і кепки з вишивкою, рідше – медичні халати, куртки, жилети. Детальніше про комп’ютерну вишивку на кепках дивіться в розділі «Вишивка на кепках».

Вишивка на футболках. З самою вишивкою логотипу немає проблем. Але кожна футболка має свій розмір. Для точного нанесення логотипу необхідна точна постановка в п’яльця, розмітка кожної футболки. Тому просимо наших замовників чітко вказувати місце вишивки на одній футболці.

Вишивка на куртках, вітрівках. Якщо куртка має підкладку або утеплювач, вишивку можна зробити тільки наскрізь всіх шарів тканини. Підкладка пришиється до верхнього шару тканини.

Вишивка на одноразових тапочках. З цим завданням до нас звертаються дуже часто. На жаль, часто відмовляємо. Так як вишити виходить тільки дуже маленький логотип. Перш ніж прийняти рішення про можливість вишивки, потрібно спробувати поставити в п’яльця і зробити пробну вишивку на виробі.

Взагалі, неможливо перерахувати весь спектр застосування машинної вишивки. Будь-який текстильний виріб можна розглядати як поле для втілення Ваших фантазій.
Звертайтеся до нас, ми з готовністю допоможемо їх втілити!Умови замовлення дивіться в розділі «Як зробити замовлення»

Деякі приклади наших робіт: