Вишивка на готових виробах. У чому особливість.

Готовий текстильний виріб – це виріб, готовий до експлуатації. Куртка, футболка, сумка, кепка. Ці вироби прекрасні актуальні подарунки або корпоративний одяг. Вишити на футболці на спині або на грудях не складає труднощів. Але коли мова йде про вузький рукав і вишивку на рукаві, про вишивку на готової куртці – ми просимо принести виріб до нас і спробувати поставити в п’яльця. Нерідко виникають ситуації, що постановка в п’яльця трудомістка. У цих випадках, ми змушені називати більш високу вартість або відмовляти у виконанні замовлення.

Часто надходять запитання про вишивку на утеплених куртках. На жаль, змушені відмовляти в такій послузі. Вишити часто виявляється можливим, але вишивка часто веде до псування обладнання або поломки п’ялець. Альтернатива- вишивка шевронів і потім пришивши шевронів на виріб. Таку послугу ми надаємо.

Корпоративні подарунки з вишитим логотипом завжди були одним з найбажаніших подарунків. Самим універсальним і тому найпоширенішим предметом є рушник з вишивкою. Брендований рушник може бути як подарунком, так і призначатися для використання клієнтами в салонах краси, готелях, ресторанах, підвищуючи при цьому статус закладу. Ми наносимо логотип на рушники з будь-якої тканини – як махрової (бавовна) так і флісовій (поліестер).

В якості корпоративного подарунку набирають популярність екосумки. Невисока вартість виробу, простота нанесення і екологічність використання припускають, що цей тренд буде набирати силу.

Що стосується корпоративного одягу – 80% замовлень – це футболки і кепки з вишивкою, рідше – медичні халати, куртки, жилети. Детальніше про комп’ютерну вишивку на кепках дивіться в розділі «Вишивка на кепках»

Вишивка на одноразових тапочках. З цим завданням до нас звертаються дуже часто. На жаль, часто відмовляємо. Так як вишити виходить тільки дуже маленький логотип. Перш ніж прийняти рішення про можливість вишивки, потрібно спробувати поставити в п’яльця і зробити пробну вишивку на виробі. Взагалі, неможливо перерахувати весь спектр застосування машинної вишивки.

Вишивка на кепці. Область вишивки – лоб, ззаду зв застібкою, збоку. Але моделей кепок досить багато. Тому якщо Ви вирішили замовити вишивку на кепку, надсилайте фото виробу. Краще, принести зразок, що б ми могли разом переконатися в можливості вишивки.

Вишивка на футболках. З самою вишивкою логотипу немає проблем. Але кожна футболка має свій розмір. Для точного нанесення логотипу необхідна точна постановка в п’яльця, розмітка кожної футболки. Тому просимо наших замовників чітко вказувати місце вишивки на одній футболці.

Вишивка на куртках, вітрівках. Якщо куртка має підкладку або утеплювач, вишивку можна зробити тільки наскрізь всіх шарів тканини. Підкладка пришиється до верхнього шару тканини.

Взагалі, неможливо перерахувати весь спектр застосування машинної вишивки.

Будь-який текстильний виріб можна розглядати як поле для втілення Ваших фантазій.
Звертайтеся до нас, ми з готовністю допоможемо їх втілити!

Також ми пропонуємо футболки, кепки, рушники, автомобільні подушки з вишитим логотипом. Асортимент можна побачити за наступними посиланнями:

футболки;

кепки;

Рушники.

Умови замовлення дивіться в розділі «Як зробити замовлення»

Деякі приклади наших робіт:

Більше наших робіт у галереї: ГАЛЕРЕЯ