Вишивка на кепках, бейсболках.

Специфіка вишивки на кепках.

Вишивка на кепках, бейсболках володіє деякими особливостями. Готова кепка при вишивці фіксується в спеціальному пристрої – кепковій рамі. Кепка не фіксується по периметру, як тканина, а тільки в області козирка. Також лобова частина кепки має опуклу форму. На першій фотографії галереї можна побачити зафіксовану кепку для вишивки-добре видно, що область вишивки не натягнута, та не рівна. Одним з важливих умов якісної вишивки є жорстка фіксація області вишивки, чого неможливо досягнути при вишивці на кепках. Саме тому важливо, що б лобова частина кепки була добре продубльована і тримала форму. В такому випадку тканина кепки менше зміщується під час процесу вишивки та сама вишивка виглядає більш чітко.

Часто кепки шиються з тканини в рубчик – особливий рельєф, що не дозволяє ниткам вишивки лягати рівно. При наявності шва на кепці, часто йде зсув вишивки, і не вдається рівно і якісно вишити логотип. Саме тому програма вишивки кепки вимагає особливих доробок. Звичайно, в програмі вишивки буде більше стібків, ніж у вишивці логотипу на тканини.

Важливо! При програмуванні вишивки на кепку, ми просимо замовника надати кепку для відпрацювання логотипу.

Навіть якщо вишити безпосередньо на кепці не має можливості, ми запропонуємо варіанти нанесення на кепку такі як: термодрук або шеврон на клейовий основі.

 

Область вишивки на кепці

Поле вишивки кепки обмежена розміром 5,5 см на 12 см на лобовій частині. Також є область над застібкою і збоку кепки. Шов на лобі кепки може для деяких логотипів служити перешкодою якісного нанесення логотипу. Однак, деяким логотипам це не шкодить. На фото зверху можна побачити, що логотипи вишиті на кепках зі швами на лобовій частині.

Кепки для вишивки на замовлення.

У НАС МОЖНА КУПИТИ КЕПКИ ДЛЯ ВИШИВКИ ЛИШЕ ЗА УМОВИ ВИШИВКИ АБО ДРУКУ ЛОГОТИПІВ НА НАШОМУ ПІДПРИЄМСТВІ.
МІНІМАЛЬНИЙ ТИРАЖ ЗАМОВЛЕННЯ – 10 ОДИНИЦЬ одного артикулу.

ВИБРАТИ КЕПКИ ЗАМОВЛЕННЯ МОЖНА ТУТ: КЕПКИ

Більшість компаній використовують вишивку на текстилі в якості рекламної продукції. Інвестування у вишиті на замовлення кепки дозволить компанії отримати максимальну віддачу від свого вкладення в рекламу. Кепки носять всюди. Наприклад, якщо співробітники вашої компанії працюють на вулиці, використання ними кепок дуже практичне. Це підкреслить не тільки турботу компанії про своїх співробітників, але і дозволить рекламувати саму компанію завдяки корпоративним вишивкам на кепках.

Кепки з вишивкою, як правило, виглядають дуже стильно. І багато хто носить їх майже цілий рік. Неможливо передбачити, де кепки з вишивкою логотипу компанії можуть носити ваші співробітники – тільки чи на робочому місці, в продуктовому магазині по дорозі додому або на футбольному полі, вболіваючи за свою улюблену команду. Кепкам, як головному убору, віддають перевагу діти і підлітки, початківці та професійні спортсмени. Спонсори спортивних клубів можуть замовити вишивку логотипу своєї команди на таких кепках. Це відмінний вибір для рекламного маркетингового бюджету.

 Використання кепок з вишивкою логотипу зверне увагу клієнта на бренд і створить репутацію вашої компанії. Наша майстерня вишивки створила вишивку логотипів сотень сервіс-орієнтованих компаній Києва. Сервісні, меблеві та будівельні підприємства часто делегують своїх співробітників для спілкування з потенційними або постійними клієнтами в їх будинках. І наявність логотипу у вигляді вишивки на кепці представника вашої компанії, викличе довіру не тільки до відвідувача, але і до самої компанії.Працівники кафе і ресторанів, продавці і касири супермаркетів, ремонтні та будівельні підприємства, волонтерські і благодійні організації Києва і багатьох інших міст України вже багато років є клієнтами нашої компанії. Коли ми говоримо про корпоративну вишивку, ми, перш за все, маємо на увазі якість найвищого рівня. Новітнє обладнання, кваліфіковані фахівці, якісні матеріали вітчизняних і зарубіжних виробників дозволяють нам створювати корпоративні вишивки на кепках різних, навіть самих хитромудрих форм. Наше виробництво, надаючи повний комплекс послуг, здатне створювати десятки тисяч вишитих логотипів у найкоротші терміни.