Комп’ютерна вишивка на крої.

Це вишивка на окремих деталях майбутніх текстильних виробів, які будуть потім зшивати, наприклад, футболки, подушки, м’які іграшки, сорочки, жилетки, вишиванки, сукні. Дуже часто вишивають кишені сорочок і медичних халатів. Машинна вишивка на крої дозволяє наносити логотип на тканину швидше, ніж на готовий виріб. Тканина зручно і надійно фіксується в спеціальних машинних пяльцах з необхідним натягом. Такий спосіб нанесення вишитого логотипа дозволяє створювати високоякісну вишивку з надточним дотриманням розмірів і кутів нахилу стібків.

Машинна вишивка на крої виробів на замовлення – необхідна послуга для великих фабрик з виробництва одягу, підприємств з виробництва одягу, дизайнерів.

Крім якості вишивки дуже важливим фактором при виборі підрядника з надання послуги вишивки є термін виробництва великої кількості вишивки. Затримка у виробництві вишивки призводить до порушення логістики швейного підприємства. Як добре ми це розуміємо! Тому ми завжди: моментально запускаємо тиражі в роботу, готові відвантажувати вироби частинами.

Ми намагаємося всюди і в усьому бути мобільними і йти назустріч нашим улюбленим замовникам).

Будь ласка, відвідайте галерею наших робіт: ви побачите як дбайливо і акуратно ми робимо вишивку).

 

Перевага вишивки логотипу на крої виробу:

-Можливість вишити на будь-якій частині виробу. Наприклад на пришитій до виробу кишені вишити неможливо. Точніше можливо, але пришивши кишеню наскрізь або використовуючи додаткове пристосування для вишивальної машини. Також неможливо вишити на рукаві велике зображення.

-Вартість вишивки на крої виробів може бути значно нижче вартості вишивки логотипу на готовому виробі. Це обумовлено швидкістю постановки деталі крою в п’яльця для вишивки.

-Термін виготовлення великої кількості логотипів набагато менше.

-У разі виробничого браку, легко проводиться заміна зіпсованої деталі. Адже в разі браку вишивки-браком є весь виріб.

-Якість і точність нанесення вишивки. При нанесенні вишивки на крій, немає додаткових швів, які зустрічаються в готовому виробі. Ці шви нерідко заважають чітко зафіксувати виріб в п’яльцях.

Дуже часто нам ставлять такі запитання: чи можливо вишити на рюкзаку. Відповідь-ні. На жаль, готовий рюкзак має вагу, в області ненесенія є шви. При постановці в п’яльця псується дороге устаткування- п’яльця при фіксації швів рюкзака ламаються, під вагою рюкзака гнуться кріплення машини. Ми дуже хочемо піти на зустріч замовнику. Тому для нанесення логотипу на рюкзак пропонуємо альтернативу-вишивку шеврону.

Ми вишиваємо практично на всіх видах тканини – трикотажі, велюрі, джинсі, махрової тканини і навіть шкірі.