Комп’ютерна вишивка на крої.

Це вишивка на окремих деталях майбутніх текстильних виробів, які будуть потім зшивати, наприклад, футболки, подушки, м’які іграшки, сорочки, жилетки, вишиванки, сукні. Дуже часто вишивають кишені сорочок і медичних халатів. Машинна вишивка на крої дозволяє наносити логотип на тканину швидше, ніж на готовий виріб. Тканина зручно і надійно фіксується в спеціальних машинних пяльцах з необхідним натягом. Такий спосіб нанесення вишитого логотипа дозволяє створювати високоякісну вишивку з надточним дотриманням розмірів і кутів нахилу стібків.

Вишивка логотипу – це найпрестижніший спосіб декорування одягу та аксесуарів. Модельєри і виробники сумок давно використовують цей спосіб ідентифікації. Перевага вишивки вашого логотипу – довговічність і привабливий зовнішній вигляд. Для вишивки ми використовуємо нитки Німеччини і Італії величезної кількості кольорів і відтінків, у тому числі і металізовані. Навіть за умови високої температури прання, колір ниток не тьмяніє, а малюнок вишивки зберігає свою первісну форму. Тому корпоративна вишивка сьогодні користується великою популярністю. Більшою мірою цей іміджевий компонент бренду використовують ресторани, готелі, спортивні клуби, приватні клініки та салони краси. Вишиті логотипи обов’язково привернуть увагу клієнтів вашої компанії, коли вони будуть застосовані до безлічі товарів, починаючи від корпоративного або повсякденного одягу, до сувенірного текстилю.

У нашій компанії «Іннетте» ви можете замовити вишивку на крої для створення майбутніх виробів або рекламних корпоративних подарунків.

Вишивка на трикотажі:

Ми вишиваємо практично на всіх видах тканини – трикотажі, велюрі, джинсі, махрової тканини і навіть шкірі. Вишивка на трикотажі вимагає введення додаткового водорозчинного матеріалу, який перешкоджає руху полотна на великих швидкостях.

Для якісної вишивки на махрової тканини, щоб ворсинки не «з’їдали» зображення, ми використовуємо додаткові стежки, наприклад, зигзаг всередині зображення.Вишиті логотипи на крої і готових текстильних виробах підвищать впізнаваність бренду вашої кампанії. Якісний брендинг дозволить виділитися на тлі конкурентів і забезпечить довіру клієнтів. Користуючись послугами нашої компанії «Іннетте», ви отримаєте результат найвищої якості, який допоможе вам досягти успіху, що є нашою найголовнішою місією.

Дивіться умови співробітництва в розділі “Оплата і доставка”